Rádió 1 GongHallgassa élőben!

Cikkek #bács - kiskun vármegyei kormányhivatal népegészségügyi főosztály címkével

Elrendelték a hőségriasztást

A nagy melegre való tekintettel az országos tisztifőorvos június 20. (szombat) 0:00 órától június 23. (kedd) 24:00 óráig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére. A témában vendégünk volt dr. Kalmár Patrícia Eszter, a Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály főosztályvezetője, vármegyei tisztifőorvos.

Nyitnak a szabadstrandok

Folyamatosan nyitnak a természetes fürdőhelyek vármegyénkben. dr. Kalmár Patrícia Eszter, a Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály főosztályvezetője, vármegyei tisztifőorvos rádiónknak elmondta, hogy a szezon alatt is folyamtosan ellenőrzik a kijelölt természetes fürdőhelyeket.