Rádió 1 GongHallgassa élőben!

Cikkek #hári ernő címkével

Új dízel buszok Kecskeméten

Fejes Miklóst, az Intertanker Zrt. vezérigazgatóját és Hári Ernőt, a Kecskeméti Közlekedési Központ Kft. ügyvezetőjét kérdeztük.

Így kompenzálja a KeKo a bérleteseket

2026. január 10-től január 24-ig térítésmentesen lehetett tömegközlekedni Kecskeméten. A térítésmentes időszakban érvényes buszbérlettel rendelkező utasok kompenzációja megkezdődött. A részletekről Hári Ernő a Kecskeméti Közlekedési Központ Kft. ügyvezetője beszélt rádiónknak.