Rádió 1 GongHallgassa élőben!

Cikkek #kupa címkével

15 éve nyert Magyar Kupát a KTE

Szabó Istvánnal, az akkori másodedzővel (aki később vezetőedzőként is dolgozott Kecskeméten) elevenítettük fel a történteket.