Rádió 1 GongHallgassa élőben!

Cikkek #nagyhegyesi - kis mariann címkével

Nyitott Városháza

Május 20. és 25. között ismét megnyílik a kecskeméti városháza épülete a látogatók előtt. A Nyitott Városháza programsorozatról Szemereyné dr. Pataki Klaudia Kecskemét város polgármestere és Nagyhegyesi-Kis Mariann a Közösségi Kapcsolatok Osztályvezetője beszéltek kedd délelőtt Téma című műsorunkban.