Rádió 1 GongHallgassa élőben!

Cikkek #nyitott városháza címkével

Ifjúsági Fesztivál Wellhello koncerttel

Vendégünk volt Szemereyné dr. Pataki Klaudia Kecskemét város polgármestere. A Nyitott Városháza programsorozat utána újabb esemény a városban. A hét második felében zajlik az Ifjúsági Fesztivál, aminek pénteki kiemelt eseménye az ingyenes Wellhello koncert lesz a Főtéren.

Nyitott Városháza

Május 20. és 25. között ismét megnyílik a kecskeméti városháza épülete a látogatók előtt. A Nyitott Városháza programsorozatról Szemereyné dr. Pataki Klaudia Kecskemét város polgármestere és Nagyhegyesi-Kis Mariann a Közösségi Kapcsolatok Osztályvezetője beszéltek kedd délelőtt Téma című műsorunkban.