2026-06-02 14:17:16
Folyamatosan nyitnak a természetes fürdőhelyek vármegyénkben. dr. Kalmár Patrícia Eszter, a Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztály főosztályvezetője, vármegyei tisztifőorvos rádiónknak elmondta, hogy a szezon alatt is folyamtosan ellenőrzik a kijelölt természetes fürdőhelyeket.